Wypadki przy Pracy w Anglii

Twoje Uprawnienia do Odszkodowania z Tytułu Wypadku w Miejscu Pracy

Jeśli zostałeś poszkodowany na skutek wypadku w miejscu pracy być może przysługuje Ci prawo do odszkodowania na zasadzie 'Bezpłatne Usługi Nieistotna Wygrana Czy Nie'.

Prawnicy z Kancelarii Prawnej Carrs są jednymi z najlepszych specjalistów w dziedzinie odszkodowań z tytułu wypadków. Jesteśmy znani z wieloletniej praktyki polegającej na pomocy w uzyskaniu pełnego, prawnie nalażącego się odszkodowania w skutek złamania prawa w miejscu pracy.

Pracodawca jest prawnie zobowiązany do respektowania polisy ubezpieczeniowej w przypadku roszczeń ze strony pracowników 'Kodeks Prawa i Bezpieczeństwa Pracy Act 1974' ('Health and Safety at Work Act 1974').

Jeśli wypadek został spowodowany przez osobę trzecią (współpracownika) również jesteś uprawniony do roszczenia odszkodowawczego w stosunku do pracodawcy, które powinno być zrekompensowane przez pracodawcę - polisą ubezpieczeniową.

Jeśli wypadek był częściowo z Twojej winy prawdopodobnie jesteś uprawniony do odszkodowania, jeśli główną przyczyną było złamanie prawa kodeksu pracy.

Kancelaria Prawna Carrs poinformuje Cię o zakresie i wysokości odszkodowania, które masz prawo rościć za zadośćuczynienie za wszelakie straty, ból i cierpienie. Skontaktuj się z nami.

Pomagamy klientom w sprawach dotyczących utraty wynagrodzenia, odzyskania różnego rodzaju strat z tego tytułu, zarówno w przeszłości jak i także w stratach związanych z przyszłą pracą zawodową i utratą części albo całości przynależności emerytalnych w skutek Twojego wypadku. Pomagamy również w następujących roszczeniach:

  • uzyskania wynagrodzenia tymczasowego
  • zwrot kosztów za prywatne leczenie włącznie z kosztami fizjoterapii i rehabilitacji
  • uzyskania wynagrodzenia za czas zwolnienia lekarskiego
  • pomocy socjalnej z powodu niezdolności do pracy

 

Wystąpienie z roszczeniem z tytułu wypadku w miejscu pracy

Pierwszym krokiem powinno być skontaktowanie się z jednym ze specjalizujących się w tej dziedzinie prawników.

Bardzo ważne jest, aby wybrać prawnika z odpowiednim doświadczeniem i determinacją w wyegzekwowaniu odszkodowania z tytułu wypadku.

Prawnicy Kancelarii Carrs zapewniają kompleksowe przeprowadzenie sprawy, powołując się na lata praktyki w wygrywaniu różnego rodzaju roszczeń z tytułu wypadków związanych z pracą zawodową zarówno w przemyśle jak i w handlu.

Oferujemy bezpłatną pomoc i porady w zakresie Twoich uprawnień do wystąpienia z roszczeniem w stosunku do pracodawcy.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu, również w godzinach popołudniowo-wieczornych.

Naszą gwarancją są 'Bezpłatne Usługi Nieistotna Wygrana Czy Nie', klient nie ponosi żadnych kosztów własnych, za pomoc poszkodowanemu nie pobieramy wynagrodzenia. Nasz klient otrzymuje 100% wartości odszkodowania. Wszelkie koszty postępowania roszczeniowego ponosi pracodawca. Wizyty domowe mogą być zorganizowane w ciągu 24 godzin.

Zadzwoń dzisiaj pod numer 0800 587 0746 po konsultację prawną z dziedziny Prawa i Wypadków w Miejscu Pracy albo skontaktuj się z nami.

Prawnik z Kancelarii Carrs skontaktuje się z Tobą i poinformuję Cię o Twoich uprawnieniach do roszczeń odszkodowawczych na zasadzie 'Bezpłatne Usługi Nieistotna Wygrana Czy Nie'.

At Carrs Solicitors, you will always have a senior solicitor who will personally handle every aspect of your personal injury claim and who will always be available to answer your questions. We are ready to listen and to offer free impartial advice in strict confidence.

No win, no fee, no obligation

We can come to you

Whilst we are based in Bolton, we are happy to travel nationwide. Arrange a home visit today.