Odszkodowania UK — Carrs adwokaci

Jeśli uległeś wypadkowi przy pracy lub odniosłeś jakikolwiek uszczerbek na zdrowiu z tytułu wykonywanej pracy zawodowej prawdopodobnie przysługuje Ci prawo do odszkodowania.

Możesz ubiegać się o odszkodowanie, jeśli ucierpiałeś w wypadku w pracy, który był wynikiem działań osób trzecich. Uzyskanie rekompensaty za poniesione straty i obrażenia jest możliwe gdy zdarzenie jest spowodowane ałędem innego pracownika, Zaniedbaniem pracodawcy który nie zagwarantował odpowiednich szkoleń lub nie zadbał o bezpieczne środowisko pracy lub Wadliwy lub nieodpowiedni sprzęt roboczy nieodpowiedni sprzęt roboczy.

Skontaktuj się z adwokatem z długoletnim stażem i doświadczeniem na tutejszym rynku.

Każdy pracodawca jest prawnie zobowiązany do dokonywania opłat ubezpieczenia pokrywającego kwotę odszkodowania przysługującego pracownikowi za wypadek przy pracy.

Prawnicy Kancelarii 'Carrs Solicitors' są jednymi z najlepszych expertów zajmujących się roszczeniami odszkodowań z tytułu wypadku w miejscu pracy, za wszelkiego rodzaju uszczerbki osobiste, zdrowotne oraz za nabyte choroby zawodowe.

Jesteśmy specjalistami w sprawach związanych z Prawem Pracy łącznie z wypadkami w pracy, upadkami i poślizgnięciami, wypadkami w firmach przemysłowych oraz chorobami przemyslowymi, np. pylica azbestowa.

Jeśli zamierzasz ubiegać się o roszczenie od Twojego pracodawcy powinieneś wiedzieć, że bedziesz reprezentowany przez prawnika, który podejmie wszelkie możliwe kroki na drodze do najwyższej rekompensaty i posiada wszelkie kwalifikacje i doświadczenie w tej dziedzinie.

My rozumiemy, jak niezręczną sytuacją dla poszkodowanego jest decyzja ubiegania się o odszkodowanie od swojego pracodawcy. Służymy naszym klientom poradą i informacją dotyczącą przebiegu sprawy o każdej porze dnia.

Organizujemy i pokrywamy koszty wizyt medycznych i różnego rodzaju konsultacji w miejscu Twojego zamieszkania, co pomaga w szybkim i kompleksowym rozwiązaniu sprawy na każdym jej etapie.

Przed podjęciem sprawy udzielimy bezpłatnej porady prawnej.

Poinformujemy Cię również, czy możemy Cię reprezentować bez płacenia, na przykład jeśli jesteś członkiem związku zawodowego lub masz ubezpieczenie ochrony prawnej.

Jeśli nie, możemy reprezentować Cię na zasadzie „brak wygranej - brak opłaty”, co oznacza, że będziesz musiał wpłacić tylko stosunkowo niewielką część naszego wynagrodzenia na koniec sprawy z jakiegokolwiek przyznanego odszkodowania.

Jeśli nie wygrasz, nie będzie żadnych opłat.

Wizyty domowe mogą być zorganizowane w ciągu 24 godzin.

Zadzwoń dzisiaj pod numer 01204 496898 po konsultację prawną z dziedziny Prawa i Wypadków w Miejscu Pracy lub wypełnij nasz Bezpłatny Formularz Roszczeniowy.

Prawnik z Kancelarii Carrs skontaktuje się z Tobą i poinformuję Cię o Twoich uprawnieniach do roszczeń odszkodowawczy na zasadzie "brak wygranej - brak opłaty”

At Carrs Solicitors, you will always have a senior solicitor who will personally handle every aspect of your personal injury claim and who will always be available to answer your questions. We are ready to listen and to offer free impartial advice in strict confidence.

No win, no fee, no obligation

We can come to you

Whilst we are based in Bolton, we are happy to travel nationwide. Arrange a home visit today.