Odszkodowania UK — Carrs adwokaci

Kancelaria Prawna Carrs Gwarantuje Bezpłatne Usługi

Nieistotna Wygrana Czy Nie

Klient otrzymuje 100% odszkodowania w UK, nie ponasząc żadnych kosztów własnych

Carr Adwokaci to firma gwarantująca bezpłatne usługi wszystkim poszkodowanym na skutek różnego rodzaju wypadków a szczególnie w miejscu pracy. Jeśli uległeś wypadkowi przy pracy lub odniosłeś jakikolwiek uszczerbek na zdrowiu z tytułu wykonywanej pracy zawodowej prawdopodobnie przysługuje Ci prawo do odszkodowania.

Klient nie płaci za usługę, nasze wynagrodzenie uzyskujemy od strony odpowiedzialnej za likwidację szkody. Odszkodowanie w pełnej wysokości trafia w ręce poszkodowanego.

Skontaktuj się z adwokatem z długoletnim stażem i doświadczeniem na tutejszym rynku. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych prawników uzyskuje corocznie wiele milionów funtów rekompensaty dla naszych klientów.

Każdy pracodawca jest prawnie zobowiązany do dokonywania opłat ubezpieczenia pokrywającego kwotę odszkodowania przysługującego pracownikowi za wypadek przy pracy.

Prawnicy Kancelarii 'Carrs Solicitors' są jednymi z najlepszych expertów zajmujących się roszczeniami odszkodowań z tytułu wypadku w miejscu pracy, za wszelkiego rodzaju uszczerbki osobiste, zdrowotne oraz za nabyte choroby zawodowe.

Jesteśmy specjalistami w sprawach związanych z Prawem Pracy łącznie z wypadkami w pracy, upadkami i poślizgnięciami, wypadkami w firmach przemysłowych oraz chorobami przemyslowymi, np. pylica azbestowa.

Kancelaria Prawna Carrs jest członkiem tutejszego Stowarzyszenia Prawnego 'Solicitors Regulation Authority' i każdy klient reprezentowany przez naszą Kancelarię jednocześnie reprezentowany jest przez Personalne Stowarzyszenie Prawne 'Personal Injury Lawyers'.

Każdy Prawnik w naszej firmie posiada członkostwo Stowarzyszenia Prawa Pracy'Employment Lawyers Association', co zapewnia znajomość wysoko wyspecjalizowanej wiedzy prawnej związanej z problematyką roszczeniową.

Jeśli zamierzasz ubiegać się o roszczenie od Twojego pracodawcy powinieneś wiedzieć, że bedziesz reprezentowany przez prawnika, który podejmie wszelkie możliwe kroki na drodze do najwyższej rekompensaty i posiada wszelkie kwalifikacje i doświadczenie w tej dziedzinie.

My rozumiemy, jak niezręczną sytuacją dla poszkodowanego jest decyzja ubiegania się o odszkodowanie od swojego pracodawcy. Służymy naszym klientom poradą i informacją dotyczącą przebiegu sprawy o każdej porze dnia.

Organizujemy i pokrywamy koszty wizyt medycznych i różnego rodzaju konsultacji w miejscu Twojego zamieszkania, co pomaga w szybkim i kompleksowym rozwiązaniu sprawy na każdym jej etapie.

Naszą gwarancją są'Bezpłatne Usługi Nieistotna Wygrana Czy Nie', klient nie ponosi żadnych kosztów własnych, za pomoc poszkodowanemu nie pobieramy wynagrodzenia. Nasz klient otrzymuje 100% wartości odszkodowania. Wszelkie koszty postępowania roszczeniowego ponosi pracodawca.

Wizyty domowe mogą być zorganizowane w ciągu 24 godzin. Zadzwoń dzisiaj pod numer 0800 587 0746 po konsultację prawną z dziedziny Prawa i Wypadków w Miejscu Pracy lub wypełnij nasz Bezpłatny Formularz Roszczeniowy.

Prawnik z Kancelarii Carrs skontaktuje się z Tobą i poinformuję Cię o Twoich uprawnieniach do roszczeń odszkodowawczych na zasadzie 'Bezpłatne Usługi Nieistotna Wygrana Czy Nie'.

At Carrs Solicitors, you will always have a senior solicitor who will personally handle every aspect of your personal injury claim and who will always be available to answer your questions. We are ready to listen and to offer free impartial advice in strict confidence.

No win, no fee, no obligation

We can come to you

Whilst we are based in Bolton, we are happy to travel nationwide. Arrange a home visit today.