Wypadki Na Budowie, W Fabrykach, Supermarkecie, Potknięcia i Poślizgnięcia

Prawnicy Kancelarii Carrs zapewniają kompleksowe przeprowadzenie sprawy przez polskojęzycznych prawników, powołując się na lata praktyki i determinacji w wygrywaniu różnego rodzaju roszczeń z tytułu wypadków na zasadzie 'Bezpłatne Usługi Nieistotna Wygrana Czy Nie'-'No Win No Fee'.

Wypadki w UK zdarzają się codziennie, trudno doliczyć się ilu Polaków bierze w nich udział, ponieważ nikt nie prowadzi takiej ewidencji. Podczas wykonywania różnego rodzaju pracy, niezależnie czy jest to praca na budowie w branży przemysłowej, pracownicy często spotykają się z zagrożeniami powodującymi problemy zdrowotne, wiele zdażeń może prowadzić do śmierci, obrażeń ciała badż uszczerbku na zdrowiu.

Najczęstszymi wypadkami są: upadek z wysokości, porażenie prądem elektrycznym, uderzenie przez spadający przedmiot, wdychanie włókien azbestowych, przenoszenie ciężkich przedmiotów, kontakt z niebezpiecznymi substancjami oraz nadmierny hałas.

Wielu z poszkodowanych Polaków, po wypadkach chce jak najszybciej wrócić do kraju, nigdy nie starając się o odszkodowanie.

Nawet po powrocie do Polski możemy Tobie pomóc proszę skontaktuj się z nami – gwarantujemy bezpłatne usługi!

Właściciele firm budowlanych, przemysłowych, fabryk, sklepów, posesji, osoby nimi zarządzające mają taki sam obowiązek do utrzymania właściwych warunków bezpieczeństwa, właściwego stanu nawierzchni jak również i władze lokalne utrzymujące właściwy stan dróg i chodników.

Jeżeli doznałeś urazu w wyniku potknięcia albo poślizgnięcia się, niezależnie czy to zdażenie miało miejsce na nierównym chodniku, mokrej podłodze, w sklepie, supermarkecie, restauracji na ulicy lub innym miejscu publicznym, prawdopodobnie przysługuje Tobie prawo do odszkodowania w Anglii.
Niewłaściwie zabezpieczona dziura, zepsuta drabina, mokra podłoga bez znaku ostrzegawczego – to jedne z najczęstszych przyczyn wypadków.

Nie zwlekaj – zgłoś się do nas po 100% należnego odszkodowania!

Naszą gwarancją są 'Bezpłatne Usługi Nieistotna Wygrana Czy Nie', klient nie ponosi żadnych kosztów własnych, za pomoc poszkodowanemu nie pobieramy wynagrodzenia. Nasz klient otrzymuje 100% wartości odszkodowania. Wszelkie koszty postępowania roszczeniowego ponosi osoba odpowiedzialna.

Jeżeli zostałeś narażony na niebezpieczeństwo wynikające z zaniedbania, złamania przepisów BHP czy brak znajomości języka angielskiego i odniosłeś z tego tytułu obrażenia lub stratę w ciągu ostatnich 3 lat, jako poszkodowany masz prawo do wystąpienia o odszkodowanie.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Kancelarii John Carr – my opiekujemy się ciężko pracującymi Polakami!